Darmowe ogłoszenia Wrocław!

ogółem nasi użytkowinicy dodali: 5641
na weryfikacje oczekuje: 8
Osoby on-line: 4
Ogłoszenie numer: 1701
temat:

Masaż relaksacyjny

kategoria:

Masaże Zdrowie Wrocław

data dodania: 2012-05-04
telefon: ogłoszenie archiwalne
ważne jeszcze: oferta nieaktywna !
wyświetleń: 637
cena: 120 zł
Treść ogłoszenia
Wpisz treśćStudio Satina zaprasza na masaż:

Relaksacyjny   Subtelny masaż wykorzystywany jako jedna z metod terapeutycznych oraz kosmetycznych. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, uzyskanie pełnego wyciszenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.  
      Rodzaje masaży relaksacyjnych:   Masaż Hawajski Lomi Lomi Masaż Tajski Masaż Gorącymi Kamieniami Masaż Aromaterapuetyczny Masaż Bańką Chińską Refleksologia stóp, dłoni i twarzy Masaż Firmowy „Satina” Masaż Orientalna Satina Masaż Hawajski Lomi Lomi na 4 ręce   Zadzwoń i umów sie na termin
 
 
  Wykwalifikowane terapeutki NIE wykonują masaży erotycznych.
 
  Ogłoszenia
Przy kontakcie powołaj się na: inwroclaw.pl
Zdjęcia
Inne ogłoszenia tego użytkownika
Zdrowie
Wyślij zapytanie do oferty
obserwowane
nie obserwujesz żadnych ofert
propozycje
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
polecamy

Portal Wrocławskich ogłoszeń powstał w celu umożliwienia mieszkańcom wzajemnej komunikacji, polegającej na wymianie informacji na temat oferowanych dóbr i usług a w efekcie końcowym dokonywania udanych transakcji oraz zawierania umów.


Oferując kilka podstawowych działów, które to przyciągają znaczną uwagę internautów zyskuje coraz to większą popularność, zaliczyć do nich można ogłoszenia: pracy, usług, nieruchomości.


Osoby poszukujące nieruchomości na stronach portalu mają do czynienia z nieprawdopodobnie dużym zbiorem ofert, daje to szansę szybkiego odnalezienia swoich wymarzonych czterech kątów. Atrakcyjność ogłoszenia można zwiększyć dzięki opcji dodawania zdjęć przy ofertach, potencjalny interesant może porównać i przeprowadzić wstępną selekcje przed późniejszym kontaktem czy spotkaniem z właścicielem co jest ogromnym atutem.


Dzięki serwisowi użytkownicy mogą bez żadnych opłat dodawać nowe oferty kupna i sprzedaży. Bardzo ważnym atutem jest fakt zamieszczania ogłoszeń pracy dla osób oferujących zatrudnienie jak i potencjalnych pracowników.