Darmowe ogłoszenia Wrocław!

ogółem nasi użytkowinicy dodali: 4135
na weryfikacje oczekuje: 17
Osoby on-line: 1
Ogłoszenie numer: 994
temat:

Praca dla studenta! Sprzedawca Wrocław na 1/2 etatu od zaraz!

kategoria:

Zatrudnię Praca Wrocław

data dodania: 2012-01-30
telefon:
ważne jeszcze: oferta nieaktywna !
wyświetleń: 1141
cena: 1 zł
Treść ogłoszenia
Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX - realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukuje osób na stanowisko:
  Sprzedawca na ½ etatu
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: S/WRO/01/12  Zakres obowiązków:
•    obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
•    tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z  klientem zewnętrznym,
•    udzielanie na prośbę klienta dokładnych i  wyczerpujących informacji o oferowanych produktach,
•    aktywna sprzedaż - rozumiana jako prezentacja towaru, sugerowanie wyboru, który odpowiadałby potrzebom Klienta,
•    budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
•    towarowanie i opieka nad powierzonym działem
 Wymagania:
•    doświadczenie w sprzedaży i handlu
•    znajomość zasad obsługi Klienta
•    status osoby uczącej się
•    komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
•    dyspozycyjność do podjęcia pracy od 1 lutego
 Oferujemy:
•    atrakcyjne warunki zatrudnienia
•    stabilne zatrudnienie na początku na pół etatu
•    elastyczny grafik dostosowany do pracownika
•    możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy
•    dłuższą perspektywę współpracy  Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: poprzez formularz na stronie Wrocławskich ogłoszeń poniżej z dopiskiem w tytule maila: "S/WRO/01/12". Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
 Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Przy kontakcie powołaj się na: inwroclaw.pl
Zdjęcia
Inne ogłoszenia tego użytkownika
Wyślij zapytanie do oferty
obserwowane
nie obserwujesz żadnych ofert
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
polecamy
propozycje

Portal Wrocławskich ogłoszeń powstał w celu umożliwienia mieszkańcom wzajemnej komunikacji, polegającej na wymianie informacji na temat oferowanych dóbr i usług a w efekcie końcowym dokonywania udanych transakcji oraz zawierania umów.

Oferując kilka podstawowych działów, które to przyciągają znaczną uwagę internautów zyskuje coraz to większą popularność, zaliczyć do nich można ogłoszenia: pracy, usług, nieruchomości.

Osoby poszukujące nieruchomości na stronach portalu mają do czynienia z nieprawdopodobnie dużym zbiorem ofert, daje to szansę szybkiego odnalezienia swoich wymarzonych czterech kątów. Atrakcyjność ogłoszenia można zwiększyć dzięki opcji dodawania zdjęć przy ofertach, potencjalny interesant może porównać i przeprowadzić wstępną selekcje przed późniejszym kontaktem czy spotkaniem z właścicielem co jest ogromnym atutem.

Dzięki serwisowi użytkownicy mogą bez żadnych opłat dodawać nowe oferty kupna i sprzedaży. Bardzo ważnym atutem jest fakt zamieszczania ogłoszeń pracy dla osób oferujących zatrudnienie jak i potencjalnych pracowników.