Darmowe ogłoszenia Wrocław!

ogółem nasi użytkowinicy dodali: 4395
na weryfikacje oczekuje: 2
Osoby on-line: 2
Ogłoszenie numer: 3678
temat:

Elektryk - Niemcy

kategoria:

Zatrudnię Praca Wrocław

data dodania: 2012-09-18
telefon: ogłoszenie archiwalne
ważne jeszcze: oferta nieaktywna !
wyświetleń: 753
cena: 1 zł
Treść ogłoszenia

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników.
Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK
Miejsce pracy: Monachium
Nr ref. EL/N/12

Zadania:
• Konserwacja oraz utrzymywanie w należytym stanie urządzeń elektrycznych – infrastruktury technicznej budynków.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (elektromonter urządzeń elektroenergetycznych, elektromonter, elektryk, mechatronik)
• Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie w zakresie usuwania usterek, naprawy i konserwacji urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych
• Mile widziana znajomość rozwiązań techniki dla domu oraz automatyzacji budynków
• Prawo jazdy kategorii B
• Gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz dyżurów
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach niemieckich
• Długoterminowy okres zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: poprzez formularz na stronie Wrocławskich ogłoszeń poniżej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Przy kontakcie powołaj się na: inwroclaw.pl
Zdjęcia
Inne ogłoszenia tego użytkownika
Praca
Wyślij zapytanie do oferty
obserwowane
nie obserwujesz żadnych ofert
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
polecamy
propozycje

Portal Wrocławskich ogłoszeń powstał w celu umożliwienia mieszkańcom wzajemnej komunikacji, polegającej na wymianie informacji na temat oferowanych dóbr i usług a w efekcie końcowym dokonywania udanych transakcji oraz zawierania umów.

Oferując kilka podstawowych działów, które to przyciągają znaczną uwagę internautów zyskuje coraz to większą popularność, zaliczyć do nich można ogłoszenia: pracy, usług, nieruchomości.

Osoby poszukujące nieruchomości na stronach portalu mają do czynienia z nieprawdopodobnie dużym zbiorem ofert, daje to szansę szybkiego odnalezienia swoich wymarzonych czterech kątów. Atrakcyjność ogłoszenia można zwiększyć dzięki opcji dodawania zdjęć przy ofertach, potencjalny interesant może porównać i przeprowadzić wstępną selekcje przed późniejszym kontaktem czy spotkaniem z właścicielem co jest ogromnym atutem.

Dzięki serwisowi użytkownicy mogą bez żadnych opłat dodawać nowe oferty kupna i sprzedaży. Bardzo ważnym atutem jest fakt zamieszczania ogłoszeń pracy dla osób oferujących zatrudnienie jak i potencjalnych pracowników.