Darmowe ogłoszenia Wrocław!

ogółem nasi użytkowinicy dodali: 5592
na weryfikacje oczekuje: 117
Osoby on-line: 2
Ogłoszenie numer: 1515
temat:

Praca dla kobiet w Szwajcarii

kategoria:

Zatrudnię Praca Wrocław

data dodania: 2012-04-15
telefon: ogłoszenie archiwalne
ważne jeszcze: oferta nieaktywna !
wyświetleń: 1403
cena: 6500 zł
Treść ogłoszenia
Szwajcarska firma Primula AG z siedzibą w Kuesnacht (okolice Zurychu) poszukuje kobiet gotowych wyjechać do Szwajcarii na roczny kontrakt w charakterze pracują legalnie w oparciu o umowę o pracę, mieszkają w wynajętym przez firmę mieszkaniu, pracują max. 8 godzin dziennie. Świadczą usługi opiekuńcze i porządkowe wyjazdowo, tzn. każda pani pomaga / opiekuje się kilkoma osobami, do których jeździ wg ściśle ustalonego grafiku. Przez pierwsze trzy miesiące - okres próbny (= szkolenia na miejscu, wdrożenie do pracy, początkowo tylko usługi porządkowe, prasowanie itp.)
Oferujemy: - umowa o pracę 1500 euro (stała pensja bez względu na to, czy jest to cały etat czy mniej - ryzyko firmy) - ubezpieczenia wysokości 8% wynagrodzenia (OC, wypadkowe, od utraty pracy) (pani opłaca ubezp. od wizyt u lekarza) - dodatkowa możliwość dorobienia max. 500 euro za inne usługi oferowane osobom podopiecznym, np. osoba wynajęła panią na dwa razy w tyg po 3 godz.., a pani zaoferuje jej dodatkowo jakąś inną usługę, której początkowo nie zamawiała, wtedy liczy się to jako dodatek do tych 1500euro. - własny pokój w wynajętym mieszkaniu na koszt pracodawcy - bilet na przejazdy na koszt pracodawcy - płatny miesięczny urlop (możliwość podzielenia go na tygodniowe zjazdy do Polski)
Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego (przede wszystkim!) - doświadczenie w opiece - gotowość do wyjechania na rok - mile widziane referencje. Strona pracodawcy:  
Przy kontakcie powołaj się na: inwroclaw.pl
Zdjęcia
Inne ogłoszenia tego użytkownika
Praca
Wyślij zapytanie do oferty
obserwowane
nie obserwujesz żadnych ofert
propozycje
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
polecamy

Portal Wrocławskich ogłoszeń powstał w celu umożliwienia mieszkańcom wzajemnej komunikacji, polegającej na wymianie informacji na temat oferowanych dóbr i usług a w efekcie końcowym dokonywania udanych transakcji oraz zawierania umów.


Oferując kilka podstawowych działów, które to przyciągają znaczną uwagę internautów zyskuje coraz to większą popularność, zaliczyć do nich można ogłoszenia: pracy, usług, nieruchomości.


Osoby poszukujące nieruchomości na stronach portalu mają do czynienia z nieprawdopodobnie dużym zbiorem ofert, daje to szansę szybkiego odnalezienia swoich wymarzonych czterech kątów. Atrakcyjność ogłoszenia można zwiększyć dzięki opcji dodawania zdjęć przy ofertach, potencjalny interesant może porównać i przeprowadzić wstępną selekcje przed późniejszym kontaktem czy spotkaniem z właścicielem co jest ogromnym atutem.


Dzięki serwisowi użytkownicy mogą bez żadnych opłat dodawać nowe oferty kupna i sprzedaży. Bardzo ważnym atutem jest fakt zamieszczania ogłoszeń pracy dla osób oferujących zatrudnienie jak i potencjalnych pracowników.