Darmowe ogłoszenia Wrocław!

ogółem nasi użytkowinicy dodali: 5644
na weryfikacje oczekuje: 11
Osoby on-line: 4
Ogłoszenie numer: 3086
temat:

Darmowe szkolenie Komputerowe MS OFFICE

kategoria:

Kursy i Szkolenia Praca Wrocław

data dodania: 2012-08-09
telefon: ogłoszenie archiwalne
ważne jeszcze: oferta nieaktywna !
wyświetleń: 514
cena: 0 zł
Treść ogłoszenia
Darmowe Szkolenie Komputerowe
Szkolenie finansowane w całości ze środków UE! Są jeszcze wolne miejsca na wrzesień. Uczymy efektywnej i szybszej pracy z pakietem Office i nie tylko! NIE PRZEGAP SZANSY! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Przy kontakcie powołaj się na: inwroclaw.pl
Zdjęcia
Inne ogłoszenia tego użytkownika
Praca
Wyślij zapytanie do oferty
obserwowane
nie obserwujesz żadnych ofert
propozycje
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
polecamy

Portal Wrocławskich ogłoszeń powstał w celu umożliwienia mieszkańcom wzajemnej komunikacji, polegającej na wymianie informacji na temat oferowanych dóbr i usług a w efekcie końcowym dokonywania udanych transakcji oraz zawierania umów.


Oferując kilka podstawowych działów, które to przyciągają znaczną uwagę internautów zyskuje coraz to większą popularność, zaliczyć do nich można ogłoszenia: pracy, usług, nieruchomości.


Osoby poszukujące nieruchomości na stronach portalu mają do czynienia z nieprawdopodobnie dużym zbiorem ofert, daje to szansę szybkiego odnalezienia swoich wymarzonych czterech kątów. Atrakcyjność ogłoszenia można zwiększyć dzięki opcji dodawania zdjęć przy ofertach, potencjalny interesant może porównać i przeprowadzić wstępną selekcje przed późniejszym kontaktem czy spotkaniem z właścicielem co jest ogromnym atutem.


Dzięki serwisowi użytkownicy mogą bez żadnych opłat dodawać nowe oferty kupna i sprzedaży. Bardzo ważnym atutem jest fakt zamieszczania ogłoszeń pracy dla osób oferujących zatrudnienie jak i potencjalnych pracowników.