Darmowe ogłoszenia Wrocław!

ogółem nasi użytkowinicy dodali: 5614
na weryfikacje oczekuje: 139
Osoby on-line: 1
Ogłoszenie numer: 1864
temat:

zamienie dom na mieszkanie 2 pokowe

kategoria:

Zamienię Nieruchomości Wrocław

data dodania: 2012-05-17
telefon: ogłoszenie archiwalne
ważne jeszcze: oferta nieaktywna !
wyświetleń: 611
cena: 350000 zł
Treść ogłoszenia
zamienie dom wolnostojacy o powierzchni160m2 z dzialka 700m2 do remontu na mieszkanie 2 pokojowe.  lub sprzedam wicej inf na tel
Przy kontakcie powołaj się na: inwroclaw.pl
Zdjęcia
Inne ogłoszenia tego użytkownika
Nieruchomości
Wyślij zapytanie do oferty
obserwowane
nie obserwujesz żadnych ofert
propozycje
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
polecamy

Portal Wrocławskich ogłoszeń powstał w celu umożliwienia mieszkańcom wzajemnej komunikacji, polegającej na wymianie informacji na temat oferowanych dóbr i usług a w efekcie końcowym dokonywania udanych transakcji oraz zawierania umów.


Oferując kilka podstawowych działów, które to przyciągają znaczną uwagę internautów zyskuje coraz to większą popularność, zaliczyć do nich można ogłoszenia: pracy, usług, nieruchomości.


Osoby poszukujące nieruchomości na stronach portalu mają do czynienia z nieprawdopodobnie dużym zbiorem ofert, daje to szansę szybkiego odnalezienia swoich wymarzonych czterech kątów. Atrakcyjność ogłoszenia można zwiększyć dzięki opcji dodawania zdjęć przy ofertach, potencjalny interesant może porównać i przeprowadzić wstępną selekcje przed późniejszym kontaktem czy spotkaniem z właścicielem co jest ogromnym atutem.


Dzięki serwisowi użytkownicy mogą bez żadnych opłat dodawać nowe oferty kupna i sprzedaży. Bardzo ważnym atutem jest fakt zamieszczania ogłoszeń pracy dla osób oferujących zatrudnienie jak i potencjalnych pracowników.