Darmowe ogłoszenia Wrocław!

ogółem nasi użytkowinicy dodali: 5644
na weryfikacje oczekuje: 11
Osoby on-line: 5
Ogłoszenie numer: 8513
temat:

Kurs języka niemieckiego/Wrocław

kategoria:

Języki Obce Nauka Wrocław

data dodania: 2013-12-18
telefon: ogłoszenie archiwalne
ważne jeszcze: oferta nieaktywna !
wyświetleń: 927
cena: 700 zł
Treść ogłoszenia
Jeśli jest Pani/ Pan zainteresowana/-y pracą w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Niemiec, a nie zna Pani/Pan języka niemieckiego to mamy do zaoferowania Kurs Języka Niemieckiego we Wrocławiu.
Dodatkowo oferujemy Państwu kurs pierwszej pomocy (4h).
W trakcie 2 miesięcznego kursu językowego ( 72 godziny- tryb weekendowy) zapoznacie się Państwo z codziennym słownictwem przydatnym w pracy oraz z podstawami terminologii medycznej, pomożemy w przełamaniu bariery językowej.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów.
Po ukończeniu kursu otrzymają Państwo Certyfikat Językowy oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy na poziomie podstawowym.
Koszt kursu językowego : 350 zł/miesiąc
Kosztu kursu językowego wraz z kursem Pierwszej Pomocy: 400 zł/miesiąc
Rozpoczęcie: 11 styczeń 2014
Bliższe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu:
071 377 88 15 lub na stronie


Przy kontakcie powołaj się na: inwroclaw.pl
Zdjęcia
Inne ogłoszenia tego użytkownika
Nauka
Wyślij zapytanie do oferty
obserwowane
nie obserwujesz żadnych ofert
propozycje
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
Idealna Promocja - inwroclaw.pl
polecamy

Portal Wrocławskich ogłoszeń powstał w celu umożliwienia mieszkańcom wzajemnej komunikacji, polegającej na wymianie informacji na temat oferowanych dóbr i usług a w efekcie końcowym dokonywania udanych transakcji oraz zawierania umów.


Oferując kilka podstawowych działów, które to przyciągają znaczną uwagę internautów zyskuje coraz to większą popularność, zaliczyć do nich można ogłoszenia: pracy, usług, nieruchomości.


Osoby poszukujące nieruchomości na stronach portalu mają do czynienia z nieprawdopodobnie dużym zbiorem ofert, daje to szansę szybkiego odnalezienia swoich wymarzonych czterech kątów. Atrakcyjność ogłoszenia można zwiększyć dzięki opcji dodawania zdjęć przy ofertach, potencjalny interesant może porównać i przeprowadzić wstępną selekcje przed późniejszym kontaktem czy spotkaniem z właścicielem co jest ogromnym atutem.


Dzięki serwisowi użytkownicy mogą bez żadnych opłat dodawać nowe oferty kupna i sprzedaży. Bardzo ważnym atutem jest fakt zamieszczania ogłoszeń pracy dla osób oferujących zatrudnienie jak i potencjalnych pracowników.